Barrow Ahd Kamera

barrow

Barrow Kamera bir oldu Knights Hospitalier bucak vakıf upon Trent Barrow , Derbyshire , İngiltere. [ 1 ] Bir kamera ise: “. Bir resmi ve onların sitelerinde idari amaçlar için Knights Hospitallers hazirun kısa ziyaret sırasında kullanılan bir rezidans” [ 2 ] Barrow Kamera mezrasında yer almıştır Arleston bucak olarak upon Trent Barrow yılında Derbyshire , ancak çeşitli tarihçiler Barrow köyü için karıştırdığınızı Cheshire . [ 3 ] [ 4 ] Derbyshire Kameranın konumu ile bağlantıları tarafından onaylandıktan yıllık kira gösteren diğer dini Derbyshire kurumlar ve kayıtları ödenmiştir Carlisle Bishop upon Trent Barrow Manor Efendisi oldu.

Kral döneminde Henry II (1154-1189), Robert de Bakepuze kilise ve bazı arazi bağışladı upon Trent Barrow için Şovalyeleri ve Yeaveley Preceptory de Derbyshire. [ 5 ] Bu bağış Robert’ın oğlu John tarafından teyit edilmiştir , ayrıca toprakları bağışlandı kim. Buna karşılık, Mass Preceptory şapel her Pazar Robert’ın ruhu için söylendi. [ 5 ] 1338 By kamera icra memuru ve 30 £ bir gelire sahip olarak kaydedilir; Sayfa, ancak olduğuna inanıyordu “düzen düzenli kardeşleri burada hiç ikamet olsaydı şüpheli” . [ 5 ] 1433 öncesinde bir noktada, kamera resmen Yeaveley Preceptory ilhak edildi. [ 5 ] Bu Preceptory önemli bir parçası haline gelmiş gibi görünüyor: 1503 ve 1526’da Preceptory yılları arasında defalarca olarak adlandırılır Ortak Barrow Ahd Kamera Preceptory ” Yeaveley ve Barrow ” . [ 5 ] Preceptory ve Kamera sırasında bastırıldı Manastırlar Kapatılması ; onun mülkiyet ve toprakları 1543 yılında el konulan ve tarafından Barrow Ahd Kamera verildi Henry VIII için Charles Blount, 5. Baron Mountjoy.

Kamera kendisi mezrasında inşa edildi Arleston Parish, upon Trent Barrow geçerli Arleston House sitede. 19. yüzyılın sonunda yazma, Cox 14. yüzyıl kökenli bir “önemli taş yapılı bodrum”, hala Cox 75ft olarak kaydettiği, var olduğunu anlatır. 21ft tarafından. Bu payandalarla desteklenen olmuştu büyük bir salon, bodrum oldu. Barrow Ahd Kamera takiben Dağılma 16. 17. yüzyılda inşa ve şu anda edildi Arlestone Evi Çiftlik dahil.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s